KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA Słupsk

 

Odzyskanie odszkodowania od firmy ubezpieczeniowej może być procesem długotrwałym i skomplikowanym. Walka o wypłatę pieniędzy pochłania dużo czasu oraz energii. Często też wymaga specjalistycznej wiedzy. Kancelarie odszkodowawcze pomagają sprawnie przejść przez proces ubiegania się o roszczenia. Zajmują się przygotowaniem dokumentacji, skutecznie negocjują wysokość świadczenia i reprezentują poszkodowanego w sądzie. Kancelaria odszkodowawcza działa na mocy ustawy o swobodzie działalności gospodarczej, Prawa przedsiębiorców i Kodeksu spółek handlowych. Jest instytucją świadczącą pomoc osobom indywidualnym i firmom w egzekwowaniu roszczeń od ubezpieczycieli. Zajmuje się odzyskiwaniem odszkodowań, które przysługują za:

 • błędy medyczne,

 • wypadki komunikacyjne,

 • wypadki w pracy,

 • wpadki rolnicze.

Stres i emocje towarzyszące nieszczęśliwemu wypadkowi sprawiają, że poszkodowani często zapominają, że przysługuje im prawo do odszkodowania. Nierzadko rezygnują z możliwości uzyskania finansowej rekompensaty, ponieważ:

 • nie wiedzą, jak zgłosić sprawę do ubezpieczyciela;

 • nie potrafią zgromadzić odpowiednich dokumentów i sformułować argumentów;

 • mylnie zakładają, że jako poszkodowani, np. bez aktualnej polisy OC, automatycznie tracą prawo ubiegania się o jakiekolwiek świadczenia pieniężne.

W tych i wielu innych przypadkach z pomocą przychodzi kancelaria odszkodowawcza – firma zajmująca się odzyskiwaniem roszczeń powypadkowych. Najczęściej z usług specjalistów do spraw odszkodowania korzystają osoby, które:

 • doznały szkody w wyniku wypadku komunikacyjnego, w pracy, w gospodarstwie lub na skutek błędu lekarskiego;

 • otrzymały zbyt niskie odszkodowanie od ubezpieczyciela lub całkowicie odrzucono ich roszczenie;

 • ubiegają się o rekompensatę finansową w imieniu poszkodowanego w wypadku członka rodziny;

 • mają prawo wnioskować odszkodowanie za opóźniony lub odwołany lot.

Profesjonalna kancelaria odszkodowawcza zatrudnia specjalistów z różnych branż i oferuje kompleksowe doradztwo. Dzięki temu klient może uzyskać wsparcie na każdym etapie procesu egzekwowania roszczenia. W ramach współpracy z pełnomocnikami kancelarii można wyegzekwować odszkodowanie:

 • po wypadku komunikacyjnym,

 • za wypadek w pracy,

 • za szkody majątkowe,

 • za śmierć bliskiej osoby,

 • za poślizgnięcie, potknięcie i upadek,

 • za wypadki w rolnictwie,

 • za błędy medyczne.

   

Kancelarie odszkodowawcze zapewniają wsparcie na każdym etapie sprawy – od zgromadzenia i złożenia dokumentacji po procesy karne. Doświadczony pełnomocnik dokładnie analizuje przebieg zdarzenia i podpowiada, jakie świadczenia i w jakich kwotach Ci się należą. Dodatkowo, działając pod jego opieką, nie musisz obawiać się, że Twoje roszczenie będzie rozpatrywane bezskutecznie przez wiele miesięcy.

Wynagrodzenie dla pełnomocnika jest prowizją i stanowi procent od uzyskanego odszkodowania. Kwota ta zależy od konkretnej sprawy i jest ustalana przed podpisaniem umowy o współpracę. Dzięki temu od początku wiesz, ile zapłacisz i nie musisz obawiać się nieoczekiwanych kosztów. Zatrudnienie profesjonalistów i podział zyskiem nadal jest rozwiązaniem korzystniejszym niż działanie na własną rękę. W wielu przypadkach samodzielne zgłoszenie roszczenia kończy się brakiem wypłaty świadczeń lub znacznym ich zaniżeniem. Działając z pełnomocnictwem, zyskujesz pewność, że otrzymasz takie odszkodowanie, na jakie naprawdę zasługujesz.

WYNAGRODZENIE % OD UZYSKANEGO ODSZKODOWANIA - OD SUKCESU. KANCELARIA ODSZKODOWAWCZA

Naszym wynagrodzeniem jest wyłącznie prowizja od uzyskanego odszkodowania, ustalana indywidualnie z każdym Klientem. Jej wysokość uzależniona jest od charakteru sprawy, nakładu pracy oraz wysokości szkody. Nie pobieramy opłat wstępnych ani zaliczek. Rozliczamy się na zasadach przyjętych w Kancelariach Odszkodowawczych - na zakończenie, od sukcesu.

 

02 kwietnia 2024
Witaj w rankingu firm odszkodowawczych w Lęborku! Jeśli jesteś mieszkańcem miasta i potrzebujesz profesjonalnej
30 marca 2024
Zmagając się z sytuacjami, w których potrzebujemy pomocy specjalistów od odszkodowań, nie zawsze wiemy,

Aenean sagittis mattis purus ut hendrerit. Mauris felis magna, cursus in venenatis ac, vehicula eu massa. Quisque nunc velit, pulvinar nec iaculis id, scelerisque in diam. Sed ut turpis velit. Integer dictum urna iaculis vestibulum finibus. Etiam tempus dictum rhoncus. Nam vel semper eros. Ut molestie sit amet sapien vitae semper. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. 

Aktualności

Jesteśmy najlepsi